Reference rodičů

Tuto skupinku můžu jen a jen doporučit. Skvělý přístup k naším pokladům.  Komunikace s rodiči vynikající. Dětská skupina Zahrada je za mě TOP! 

maminka O.P.

Dětská skupina co rozjasní dětem svět :))) Zkušenosti máme od našich tří kluků, vždy se moc těšili, vždy se něco nového nenásilně naučili a těch zážitků... Nejzajímavější bylo, jak spolu všechny děti fungovaly - menší se učili od větších, větší se zase učili menším pomáhat, nezáleželo na tom, kdo je kdo, holka nebo kluk, opravdová dětská parta V Odrách těžko najdete lepší místo, kam svěřit své začínající školkáče. Byla to radost k vám chodit a jako důkaz budiž fakt, že vždy když jedeme okolo, kluci sami s radostí zdraví do Školičky.

tatínek V.H, H.H. a A.H. 

DS jsme navštěvovali velmi rádi! Pro naše děti (které ještě neměly 3 roky) byl velkou výhodou malý kolektiv a individuální přístup personálu, což velmi napomáhalo s adaptací na školkový režim. Individuální přístup velmi oceňuji i jako rodič. Jakýkoliv problém se řešil nápomocně. V našem případě to bylo časté počůrávání. Byli jsme za to velmi vděční. Taky se nám líbilo prostředí, vybavení a program s prvky Montessori a dětem i všechny ostatní hračky a aktivity. Měsíční souhrn aktivit i s fotkami dětí, které nám "tety" posílaly byl taky fajn. Moc rádi na Zahradu vzpomínáme :)

maminka A. D. a J.D.